Hakkımızda.

Simple Parenting™ kendini ebeveynlerin ve bebeklerin hayatlarını yenilikçi ürünler ve çözümler meydana getirerek kolaylaştırmaya ve basitleştirmeye adamış öngörülü bir firmadır.

Her daim görevimizin peşinde hareket ediyoruz ve günlük ebeveynlik görevlerinin zorlu kısımlarını bulmaya çalışıyoruz. Simple Parenting™ bu zorlu kısımları kolaylaştırmak için geniş çaplı becerilerinin ve tecrübesinin avantajını kullanarak ortaklaşa bir çalışma sürdürmektedir. Bu sürecin ürünü ise günümüz ebeveynleri üzerinde gerçek bir etki yaratmış yüksek kalite ürünler ve çözümlerdir.

Hikayemiz.

“Simple Parenting’in bu alandaki seyahati hayatımdaki en değerli şey yani yeni doğan kızım Danielle (“Doona”) için basit ve güvenli bir çevre yaratma isteğimle başladı. Karım ve ben ilk çocuğumuz dünyaya geldiğinde ikimizde bebeğimizle kaliteli zaman geçirme ihtiyacı hissettik ve onu her yere götürdük. Biz onu korumamızın ne kadar önemli olduğunu düşünürken bebek arabalarının ve taşıyıcı arabaların günlük kullanımının zahmeti durumu daha da olumsuz hale getiriyordu.

Küçük tasarım atölyemde, kendime açık bir hedef belirledim: Bebek arabasını güvenli ancak bir o kadar da basit ve pratik bir şekle sokmak. Bu hedef Simple Parenting™’nin ilk ürünü olan Doona™’nın çıkışına sebep olan fikirdi.

Günümüzde Simple Parenting firmasının görüşü bu tutkuyu tüm dünyadaki ebeveynlerle paylaşmak, her daim ebeveynlere ilham verecek ve onlara ebeveynliklerinin ilk dönemlerinde yardım edecek ürünler tasarlamak için çalışmaktır.

Simple Parenting™ bu görüşe bağlıdır ve sizi bu heyecan verici Seyahate davet etmektedir.”

Yoav Mazar
Kurucu

Vizyon. Misyon. Vaat.

Vizyon.
“Pratik Ebeveynliğe İlham Vermek”

Misyon.
Prati̇kli̇ği, kullanım kolaylığını ve üründen keyif alma gibi unsurları hesaba katarak ve bütün bunların yanı sıra güvenlik ve tasarımı vazgeçilmez ölçütler olarak belirleyerek ebeveynlerin ve bebeklerinin hayatlarını kolaylaştıran ürünler ortaya çıkarmak.

Vaat.
Bizler gündelik ebeveynlik hayatının zorlu yanlarını bulmayı ve geniş becerilerimizle tecrübemizi bu zorlukları aşmada birleştirmeyi ve dünyadaki ailelere büyük kolaylıklar sağlayacak yüksek kalite ürünler ve çözümler üreteceğimizin sözünü veriyoruz.

Kalite.

Kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeyiz. Bizler daima onaylı laboratuvarlar tarafından test edilen resmi standartların ve rakip firmaların standartlarının üstünde standartlar belirleriz.

İçinde aşırı derecede ve yoğun olarak kötü kullanım testleri gerçekleştirdiğimiz test etme tesislerimiz ürünlerimizin en yüksek kalite standardını yakaladığından emin olmamızı sağlar.

Fikri Mülkiyet.

Simple Parenting ürünlerinde ve geliştirme süreçlerindeki temel faktörün yenilik olduğuna inanmaktadır.

Yenilik bizlere belirleyici bir rekabetçi avantaj sağlar ve yenilik Patentler, Tasarımlar, Markalar ve Telif Hakları da dahil olmak üzere Fikri Mülkiyetimizin bir parçasıdır.

Ödüller.