doona_logo

Yeni Nesil
Bebek Arabası / Oto Koltuğu.

 

Doona™ bebekleri için ebeveynlere hem araç içi hem de araç dışında pratik mobilite çözümleri sağlamak için tasarlanmıştır.


Yenilikçi.

 

Doona™ eksiksiz ve tamamen entegre mobilite çözümü ile dünyanın ilk bebek arabasıdır.

Artık bebek arabasını sağa sola
sürüklemeye son

Tek bir basit
hareket işlemi

En üst düzey güvenlik &
kalite standartları

Arabanızın bagajında
daha fazla yer açar

Özellikler.

 

 

Uygunluk (AB):
Geriye doğru dönük bebek arabası
Grup: 0+
Bebek Ağırlığı: 1,8-13 Kg
Ürün ağırlığı: 7 kg

Uygunluk (ABD):
Geriye doğru dönük bebek arabası
Bebek Ağırlığı: 2-15 kg
Bebek Boyu: 81 cm’e (32”) kadar
Ürün ağırlığı: 7,4 kg

Doona
Bebek Ek Parçası.

 

Yeni doğmuş bebekleri kavrar ve destekler.

Yeni doğan bebekler için özel olarak tasarlanmış olan Doona Bebek Ek Parçası bebeklere en üst düzey güvenlik ve konfor sağlamaktadır. Uluslararası mühendislik, güvenlik ve medikal uzmanları ile birlikte geliştirilen bu parça bebeğinizin duruşunu doğal bir duruşu taklit ederek destekler ve böylelikle ebeveynlere ve bebeklere birlikte seyahat etme özgürlüğü sağlar.

 

Devamını Okuyun

Aksesuarlar.

Doona orijinal aksesuarlar

Aynı Basitlik, Yenilik & Güvenlik değerlerini hesaba katarak, Simple Parenting ebeveynlere farklı günlük ihtiyaçlarında yardımcı olması için bir dizi aksesuar geliştirdi.

Güvenlik.

___
___
Avrupa sertifikalı Bebek Arabası.
Arıza emniyetli mekanizma. Güvenli kullanımı garanti eder.
Yan darbe koruması. Çift duvar kabuğu yapısı.
Bebek için güvenli materyaller. Test edilmiş ve onaylanmış.
Geri sekme önleyici koruma. Kol korumayı arttırır.
Devamını Okuyun

İşlem.

 

Pratiklik bizim kanımızda var. Ebeveynlerin ve bebeklerinin hayatlarını kolaylaştırmak için kolayca kullanılabilen şık ve basit ürünler tasarlamamız gerektiğine inanıyoruz.

Devamını Okuyun 

Renkler.

Ergonomik.

___
___
Bebeklerin doğal ve tavsiye edilen konumları sert bir zeminde düz bir şekilde yatmak ya da ebeveynlerinin kollarındaki pozisyondur. Bu konumlarda bebeklerin bedeni harekete elverişlidir ve bu şekilde bebeklerin gelişimini olumlu etkiler.

Ancak günümüz dünyasında aileler çoğu zaman hareket halindeler ve bu durum ulaşım sırasında ailelerin bebeklerini emniyete almasını ve sıklıkla kısıtlamasını gerektirmektedir. Doona™ her zaman bu belirtilen birincil hedef hesaba katılarak tasarlanmıştır: sizin gibi ebeveynlere bebeğinizi taşımada pratik ve güvenli çözümler sağlamak.

Dünya çapındaki Mühendislik, Güvenlik ve Medikal uzmanları son birkaç yılını Doona™’yı geliştirmeye harcamıştır. Uzmanlarımızın temel odak noktası hem araba içinde hem araba dışında bebeğinizin güvende ve rahat olmasını sağlamaktır. Hiç kuşkusuz, Doona™ bebeğin araç içindeki en üst düzey güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Ancak ürünün doğası gereği ve annesinin kucağındaki bebeğin konumundan ilham alan Doona™ ve onun eşsiz Yeni Doğan Ek Parçası bebeği araç dışındaki kullanımlarda bile tamamen desteklemek üzere tasarlanmıştır. Doona™ içindeyken bebeğin konumu bebeğe özgürce etkileşim sağlamasını ve doğrudan göz teması kurmasını sağlar ve böylece bebeğin gelişimini kolaylaştırır.

Herhangi bir bebek arabasında veya benzeri ürünlerde olduğu gibi medikal uzmanlar bebeklerin bu tip ürünlerde uzun süreler boyunca bırakılmaması konusunda ortak görüşe sahiptirler. Bu sebeple Simple Parenting bebeğinizi Doona™ içinde gerektiğinden daha fazla süre tutmamanızı önermektedir.